28/5 1922
 
100 år
28/5 2022
 

Spelschema 2022

Träning 2022-02-12 13:00 Eds FF (b) 1-3
Träning 2022-02-19 13:00 FC Trollhättan (b) 2-3
Träning 2022-02-26 14:00 Skoftebyns IF (h) 2-1
Träning 2022-03-12 14:00 Ljungskile SK (h) 0-6
Träning 2022-03-16 19:00 Henån-Gilleby IF (h) 7-0
Träning 2022-03-19 14:15 Torslanda IK U19 (b) 7-0
Träning 2022-03-26 13:00 KSF Prespa Birlik (b) 2-2
Div II 2022-04-03 14:00 IK Gauthiod (h) 2-1
Div II 2022-04-09 16:00 Yxhults IK (b) 1-0
Div II 2022-04-15 14:00 Herrestads AIF (h) 4-1
Div II 2022-04-22 19:00 Säffle SK (b) 2-0
Div II 2022-05-01 14:00 Karlslunds IF FK (b) 0-1
Div II 2022-05-06 19:00 Angered BK (h) 4-3
Div II 2022-05-14 13:00 Ahlafors IF (b) 1-4
Div II 2022-05-21 14:00 IFK Kumla (h) 0-1
Div II 2022-05-25 19:15 Lidköpings FK (b) 0-3
Div II 2022-05-28 13:00 Stenungsunds IF (h) 1-3
DM 2022-05-31 19:00 IFK Uddevalla (b) 0-3*
Div II 2022-06-04 16:00 Vänersborgs FK (b) 1-2
Div II 2022-06-11 14:00 Nordvärmlands FF (h) 2-1
Div II 2022-06-18 14:00 Mjölby AI FF (h) 0-2
Div II 2022-06-26 16:00 Yxhults IK (h) 1-4
Div II 2022-07-02 14:00 IK Gauthiod (b) 0-0
Träning 2022-07-30 12:00 Ytterby IS (h) 1-3
Div II 2022-08-05 19:00 Herrestads AIF (b) 0-3
Div II 2022-08-12 19:00 Säffle SK (h) 1-2
Div II 2022-08-20 14:00 Karlslunds IF FK (h) 0-0
Div II 2022-08-27 14:00 Angered BK (b) 1-2
Div II 2022-09-03 14:00 Ahlafors IF (h) 2-1
Div II 2022-09-11 14:00 IFK Kumla (b) 2-1
Div II 2022-09-17 13:00 Stenungsunds IF (b) 3-2
Div II 2022-09-24 14:00 Lidköpings FK (h) 3-6
Div II 2022-10-02 14:00 Mjölby AI FF (b) 2-4
Div II 2022-10-09 14:00 Nordvärmlands FF (b) 5-6
Div II 2022-10-16 14:00 Vänersborgs FK (h) 1-3
Div II-kval 2022-10-22 14:00 ADAS United IF (b) 2-1
Div II-kval 2022-10-29 15:00 ADAS United IF (h) 3-1
*) W/O

Härligt att det nu börjar bli en trupp inför 2023 och en tränare är på plats.

Kval till division II
2022-10-29 15:00

ADAS UNITED IF
3-1

Sparvallen konstgräs, Tanumshede
Inga matcher planerade.


 
Inga matcher för de andra lagen den närmaste veckan finns inlagda.