Felix Kristoffersson

Om Felix Matcher Säsonger Nyheter Bilder

Datum Dag Matchtyp Typ Motståndare Position Pos Byte Mål (Ass) M(A) Kort  
2019
2019-10-19 19/10 Div I-kval BK Olympic (h) 1-1 BKO (h) 1-1 Avb
2019-10-13 13/10 Div II Stenungsunds IF (b) 0-3 SIF (b) 0-3 Avb 46'

2018
2018-11-10 10/11 Div I Husqvarna FF (b) 3-2 HFF (b) 3-2 Avb
2018-11-03 3/11 Div I Utsiktens BK (h) 4-1 UBK (h) 4-1 Avb 83'
2018-10-27 27/10 Div I Mjällby AIF (h) 3-2 MAIF (h) 3-2 Avb
2018-10-20 20/10 Div I Oskarshamns AIK (b) 2-2 OAIK (b) 2-2 Avb 66'
2018-10-13 13/10 Div I Tvååkers IF (b) 1-2 TIF (b) 1-2 Avb 83'
2018-10-06 6/10 Div I Torns IF (h) 2-2 TIF (h) 2-2 Hmf 73'
2018-09-29 29/9 Div I Skövde AIK (b) 0-3 SAIK (b) 0-3 Avb 61'
2018-09-23 23/9 Div I FK Karlskrona (b) 1-1 FKK (b) 1-1 Avb 73'
2018-09-15 15/9 Div I Ljungskile SK (h) 1-2 LSK (h) 1-2 Avb 71'
2018-09-11 11/9 DM IFK Uddevalla (b) 2-1 IFK UA (b) 2-1 Avb 62' (2)
2018-09-08 8/9 Div I Kristianstad FC (b) 2-2 KFC (b) 2-2 Hmf 73' 1
2018-09-01 1/9 Div I Eskilsminne IF (h) 2-2 EIF (h) 2-2 Avb 46'
2018-08-26 26/8 Div I Ängelholms FF (b) 1-2 ÄFF (b) 1-2 Avb 73'
2018-07-19 19/7 Div I Åtvidabergs FF (b) 1-3 ÅFF (b) 1-3 Avb 68'

2017
2017-07-22 22/7 Träning IK Kongahälla (h) 11-0 IKK (h) 11-0 Cmf 4 (1)

2016
2016-10-15 15/10 Div II Skoftebyns IF (b) 2-2 SIF (b) 2-2 Avb 55' 1
2016-10-08 8/10 Div II ÖSIF (h) 5-0 ÖSIF (h) 5-0 Avb 58' (1)
2016-08-12 12/8 Div II IK Gauthiod (b) 3-2 IKG (b) 3-2 Cmf
2016-08-06 6/8 Div II Skövde AIK (h) 1-0 SAIK (h) 1-0 Cmf
2016-08-03 3/8 DM IK Oddevold (h) 1-3 IKO (h) 1-3 Cmf 89'
2016-07-29 29/7 Div II Lidköpings FK (h) 2-0 LFK (h) 2-0 Cmf 85'
2016-06-29 29/6 Div II Gunnilse IS (b) 2-1 GIS (b) 2-1 Cmf 2
2016-06-23 23/6 Div II IFK Uddevalla (h) 1-2 IFK UA (h) 1-2 Cmf
2016-06-18 18/6 Div II ÖSIF (b) 2-3 ÖSIF (b) 2-3 Cmf 1
2016-06-15 15/6 Sv. Cupen Qviding FIF (h) 3-1 QFIF (h) 3-1 Cmf 86' 1
2016-06-11 11/6 Div II Skoftebyns IF (h) 0-2 SIF (h) 0-2 Ocmf
2016-06-02 2/6 Div II Stenungsunds IF (b) 0-2 SIF (b) 0-2 Avb 46'
2016-05-21 21/5 Div II Kortedala IF (b) 1-1 KIF (b) 1-1 Avb 77'
2016-05-08 8/5 Div II IFK Kumla (b) 1-4 IFKK (b) 1-4 Cmf
2016-05-05 5/5 Div II Rynninge IK (h) 1-0 RIK (h) 1-0 Avb 61'
2016-04-29 29/4 Div II IK Gauthiod (h) 4-1 IKG (h) 4-1 Avb 83'
2016-04-22 22/4 Div II Skövde AIK (b) 4-2 SAIK (b) 4-2 Avb 71'
2016-04-16 16/4 Div II Gunnilse IS (h) 3-3 GIS (h) 3-3 Avb
2016-04-09 9/4 Div II Lidköpings FK (b) 0-1 LFK (b) 0-1 Cmf 46'
2016-04-01 1/4 Träning Torslanda IK (b) 1-2 TIK (b) 1-2 Avb 52'
2016-03-25 25/3 Träning SFK (h) 9-1 SFK (h) 9-1 Cmf 2 (1)
2016-03-20 20/3 DM IK Oddevold (b) 2-0 IKO (b) 2-0 Avb 46'
2016-03-12 12/3 Träning Gunnilse IS (b) 4-5 GIS (b) 4-5 Cmf 58'
2016-03-07 7/3 Träning Stenungsunds IF (b) 2-0 SIF (b) 2-0 Cmf 71' (1)
2016-02-27 27/2 DM Skärhamns IK (b) 5-0 SIK (b) 5-0 Cmf 3 (1)
2016-02-20 20/2 Träning Vänersborgs IF (h) 2-0 VIF (h) 2-0 Cmf 75'61' 1

2015
2015-10-10 10/10 Div II IK Gauthiod (h) 3-2 IKG (h) 3-2 Avb 75'
2015-10-03 3/10 Div II IFK Uddevalla (b) 1-0 IFK UA (b) 1-0 Avb 68'
2015-09-26 26/9 Div II Skövde AIK (h) 1-0 SAIK (h) 1-0 Cmf 1
2015-09-19 19/9 Div II Vänersborgs FK (b) 0-1 VFK (b) 0-1 Cmf
2015-09-12 12/9 Div II Stenungsunds IF (h) 3-2 SIF (h) 3-2 Cmf
2015-09-05 5/9 Div II FC Trollhättan (h) 4-1 FCT (h) 4-1 Cmf
2015-09-01 1/9 DM IFK Uddevalla (h) 2-0 IFK UA (h) 2-0 Cmf 67' 1
2015-08-29 29/8 Div II Tibro AIK FK (b) 7-0 TAIKFK (b) 7-0 Cmf 3
2015-08-22 22/8 Div II IFK Skövde FK (h) 3-1 IFKSFK (h) 3-1 Cmf (1)
2015-08-15 15/8 Div II KIF (b) 3-2 KIF (b) 3-2 Cmf 1
2015-08-08 8/8 Div II NFF (h) 4-0 NFF (h) 4-0 Cmf 1
2015-08-01 1/8 Div II Karlstad BK (b) 2-3 KBK (b) 2-3 Cmf 1
2015-07-24 24/7 Träning Gunnilse IS (h) 3-1 GIS (h) 3-1 Cmf 46'
2015-07-01 1/7 Div II Lidköpings FK (b) 2-3 LFK (b) 2-3 Cmf
2015-06-27 27/6 Div II Rynninge IK (h) 3-1 RIK (h) 3-1 Cmf
2015-06-18 18/6 Div II Skövde AIK (b) 2-5 SAIK (b) 2-5 Avb 72'
2015-06-12 12/6 Div II IFK Uddevalla (h) 0-1 IFK UA (h) 0-1 Avb 75'
2015-06-08 8/6 Div II IK Gauthiod (b) 0-1 IKG (b) 0-1 Avb 67'
2015-04-03 3/4 Träning Melleruds IF (h) 2-0 MIF (h) 2-0 Avb 85'
2015-03-23 23/3 Träning Österlen FF (b) 4-3 ÖFF (b) 4-3 Avb 65'
2015-03-19 19/3 Träning Assyriska BK (b) 2-4 ABK (b) 2-4 Avb 65'
2015-02-14 14/2 Träning STIF (b) 3-1 STIF (b) 3-1 Avb 77'

2014
2014-10-11 11/10 Div II Torslanda IK (b) 2-0 TIK (b) 2-0 Avb
2014-10-04 4/10 Div II NFF (h) 3-4 NFF (h) 3-4 Avb
2014-09-27 27/9 Div II IFK Åmål (b) 3-1 IFKÅ (b) 3-1 Avb 67'
2014-09-20 20/9 Div II Karlstad BK (b) 1-3 KBK (b) 1-3 Avb 76'
2014-09-13 13/9 Div II Tibro AIK FK (h) 1-2 TAIKFK (h) 1-2 Avb 67'
2014-08-29 29/8 Div II Ytterby IS (b) 1-5 YIS (b) 1-5 Hb
2014-08-23 23/8 Div II IFK Ölme (h) 2-3 IFKÖ (h) 2-3 Avb 73'
2014-08-15 15/8 Div II Stenungsunds IF (b) 0-1 SIF (b) 0-1 Hb
2014-08-12 12/8 Div II L-A IF (b) 2-1 L-A IF (b) 2-1 Avb 83' 1
2014-08-06 6/8 Sv. Cupen Utsiktens BK (h) 0-1 UBK (h) 0-1 Avb
2014-08-02 2/8 Div II Lerums IS (h) 2-2 LIS (h) 2-2 Ocmf (1)
2014-07-29 29/7 Div II Lidköpings FK (h) 2-1 LFK (h) 2-1 Cmf 1
2014-07-22 22/7 Träning IFK UA U-19 (h) 12-1 IFK UA U-19 (h) 12-1 Hmf 4
2014-07-18 18/7 Träning Vänersborgs FK (h) 3-1 VFK (h) 3-1 Avb 53'
2014-06-28 28/6 Div II IFKF (b) 0-1 IFKF (b) 0-1 Avb
2014-06-18 18/6 Div II IFK Åmål (h) 3-1 IFKÅ (h) 3-1 Avb
2014-06-14 14/6 Div II NFF (b) 0-0 NFF (b) 0-0 Avb 13'
2014-06-09 9/6 Div II Torslanda IK (h) 4-1 TIK (h) 4-1 Avb 79' (1)
2014-06-01 1/6 Div II Tibro AIK FK (b) 3-5 TAIKFK (b) 3-5 Cmf 59'
2014-05-28 28/5 Div II Karlstad BK (h) 1-0 KBK (h) 1-0 Avb 80'
2014-05-24 24/5 Div II IK Gauthiod (b) 3-2 IKG (b) 3-2 Cmf
2014-05-17 17/5 Div II Ytterby IS (h) 3-4 YIS (h) 3-4 Avb 80'
2014-05-10 10/5 Div II IFK Ölme (b) 1-0 IFKÖ (b) 1-0 Avb 78'
2014-05-07 7/5 DM IFK Valla (b) 1-2 IFKV (b) 1-2 Cf
2014-05-05 5/5 Div II Stenungsunds IF (h) 5-1 SIF (h) 5-1 Avb

2013
2013-12-19 19/12 Träning IK Oddevold (b) 3-4 IKO (b) 3-4 Avb 57' (1)
2013-07-27 27/7 Träning Gunnilse IS (h) 3-2 GIS (h) 3-2 Avb 63' (1)
2013-06-29 29/6 Div III Kärra KIF (h) 5-0 KKIF (h) 5-0 Vmf 2 (1)
2013-06-19 19/6 Div III Kärra KIF (b) 4-1 KKIF (b) 4-1 Hmf 1
2013-06-15 15/6 Div III Vänersborgs IF (h) 1-1 VIF (h) 1-1 Hmf
2013-06-06 6/6 Div III Stångenäs AIS (b) 4-1 SAIS (b) 4-1 Hmf
2013-06-01 1/6 Div III VFIF (b) 2-1 VFIF (b) 2-1 Hmf
2013-05-25 25/5 Div III Stenungsunds IF (h) 1-2 SIF (h) 1-2 Vmf (1)
2013-05-18 18/5 Div III Gunnilse IS (b) 1-0 GIS (b) 1-0 Hmf
2013-05-09 9/5 Div III Melleruds IF (h) 6-2 MIF (h) 6-2 Avb 66' 1
2013-05-06 6/5 DM Stala IF (h) 3-1 SIF (h) 3-1 Cf 2 (1)
2013-05-03 3/5 Div III Edet FK (b) 1-1 EFK (b) 1-1 Avb 76'
2013-04-27 27/4 Div III Älvsborg FF (h) 0-2 ÄFF (h) 0-2 Ocmf 62'
2013-04-20 20/4 Div III Ahlafors IF (b) 2-0 AIF (b) 2-0 Avb 76'
2013-04-13 13/4 Div III Skoftebyns IF (h) 3-1 SIF (h) 3-1 Avb
2013-04-06 6/4 Träning LFK (h) 5-2 LFK (h) 5-2 Avb 56'
2013-03-28 28/3 Träning Eds FF (h) 4-3 EFF (h) 4-3 Cmf
2013-03-26 26/3 Träning IFK Åmål (b) 2-1 IFKÅ (b) 2-1 Cmf 79'
2013-03-19 19/3 Träning IFK Uddevalla (h) 3-3 IFK UA (h) 3-3 Cmf 46'
2013-03-16 16/3 DM Svarteborg FK (b) 5-3 SFK (b) 5-3 Hmf 61'
2013-03-09 9/3 Träning Herrestads AIF (h) 2-0 HAIF (h) 2-0 Hmf
2013-03-03 3/3 DM Hamburgsunds IF (h) 7-0 HIF (h) 7-0 Cmf (3)
2013-02-23 23/2 Träning Kungshamns IF (h) 0-0 KIF (h) 0-0 Hmf 46'

2012
2012-10-06 6/10 Div IV Vallens IF (h) 1-1 VIF (h) 1-1 Hmf 76'
2012-09-30 30/9 Div IV Kungshamns IF (b) 1-1 KIF (b) 1-1 Hmf (1)
2012-09-22 22/9 Div IV Uddevalla IS (h) 2-2 UIS (h) 2-2 Cmf
2012-09-15 15/9 Div IV Eds FF (b) 2-0 EFF (b) 2-0 Hmf
2012-09-08 8/9 Div IV Högsäters GF (h) 10-1 HGF (h) 10-1 Hmf 61' 2
2012-09-01 1/9 Div IV Skärhamns IK (b) 8-0 SIK (b) 8-0 Hmf 79'66' 3
2012-08-25 25/8 Div IV Svarteborg FK (h) 5-3 SFK (h) 5-3 Hmf 1 (1)
2012-08-19 19/8 Div IV IFK Lane (b) 3-1 IFKL (b) 3-1 Hmf (1)
2012-08-15 15/8 Div IV Stångenäs AIS (h) 2-0 SAIS (h) 2-0 Hmf 1
2012-08-10 10/8 Div IV Åsebro IF (b) 5-2 ÅIF (b) 5-2 Hmf 1 (1)
2012-08-04 4/8 Träning Älvsborg FF (h) 1-4 ÄFF (h) 1-4 Ocmf 1
2012-07-31 31/7 DM Stenungsunds IF (h) 0-1 SIF (h) 0-1 Hmf 98'77'
2012-07-28 28/7 Träning Alingsås IF (h) 1-3 AIF (h) 1-3 Vmf 70'
2012-07-03 3/7 DM IFK Strömstad (b) 4-1 IFKStd (b) 4-1 Cmf 1
2012-06-30 30/6 Div IV IF Viken (h) 6-0 IFV (h) 6-0 Vmf 80'
2012-06-26 26/6 Div IV IF Viken (b) 4-1 IFV (b) 4-1 Ocmf
2012-06-20 20/6 Div IV Åsebro IF (h) 4-1 ÅIF (h) 4-1 Hmf 84' (1)
2012-06-16 16/6 Div IV Stångenäs AIS (b) 0-0 SAIS (b) 0-0 Ocmf 83'
2012-06-08 8/6 Div IV IFK Lane (h) 3-1 IFKL (h) 3-1 Hmf 72' 1 (1)
2012-06-02 2/6 Div IV Svarteborg FK (b) 1-3 SFK (b) 1-3 Cmf 91'88'
2012-05-26 26/5 Div IV Skärhamns IK (h) 0-1 SIK (h) 0-1 Cmf
2012-05-16 16/5 Div IV Högsäters GF (b) 8-0 HGF (b) 8-0 Cmf 56' 3
2012-05-12 12/5 Div IV Eds FF (h) 7-0 EFF (h) 7-0 Cmf 2 (2)
2012-05-04 4/5 Div IV Uddevalla IS (b) 1-1 UIS (b) 1-1 Vmf 70' 1
2012-04-28 28/4 Div IV Kungshamns IF (h) 1-3 KIF (h) 1-3 Cmf 75' 1
2012-04-22 22/4 Div IV Vallens IF (b) 4-2 VIF (b) 4-2 Cmf (1)
2012-04-09 9/4 Träning Stångenäs AIS (b) 2-3 SAIS (b) 2-3 Avb 46'
2012-04-05 5/4 Träning Lysekils FF (b) 8-0 LFF (b) 8-0 Cmf 1
2012-03-31 31/3 DM IFK Lane (h) 5-1 IFKL (h) 5-1 Cmf
2012-03-24 24/3 Träning TTIF (b) 3-2 TTIF (b) 3-2 Avb 46'
2012-03-17 17/3 DM Svenshögens SK (b) 6-2 SSK (b) 6-2 Vmf 1 (1)
2012-03-10 10/3 Träning Hogstorps IF (b) 5-0 HIF (b) 5-0 Avb 46'
2012-03-03 3/3 DM Henåns IF (h) 2-1 HIF (h) 2-1 Vmf 1
2012-02-25 25/2 Träning IKO Jr (b) 4-0 IKO Jr (b) 4-0 Cf 2 (1)
2012-02-18 18/2 Träning IFK UA U-19 (b) 2-1 IFK UA U-19 (b) 2-1 Cf 1
2012-02-04 4/2 Träning Idds FK, Norge (h) 3-1 IFK (h) 3-1 Cmf 1 (1)

2011
2011-09-24 24/9 Div IV Eds FF (h) 0-0 EFF (h) 0-0 Hmf 92'
2011-09-18 18/9 Div IV Stångenäs AIS (b) 2-2 SAIS (b) 2-2 Avb 10'11' (1)
2011-09-10 10/9 Div IV IF Viken (h) 2-3 IFV (h) 2-3 Avb 82'
2011-09-02 2/9 Div IV IFK Lane (b) 3-2 IFKL (b) 3-2 Avb 79' 1
2011-08-27 27/8 Div IV Vallens IF (h) 0-1 VIF (h) 0-1 Avb 80'
2011-08-20 20/8 Div IV Stenungsunds IF (h) 3-4 SIF (h) 3-4 Avb
2011-08-17 17/8 Div IV IFK Strömstad (b) 0-1 IFKStd (b) 0-1 Avb
2011-08-13 13/8 Div IV Stigens IF (h) 4-0 SIF (h) 4-0 Avb 78'
2011-08-03 3/8 Träning Lysekils FF (h) 6-0 LFF (h) 6-0 Avb 64'
2011-07-23 23/7 Träning GIF A-lag 1992 (h) 7-2 GIF 1992 (h) 7-2 Avb 8'45' 1 (3)
2011-06-29 29/6 Div IV Kungshamns IF (h) 1-1 KIF (h) 1-1 Avb 56'57'
2011-06-10 10/6 Div IV Stigens IF (b) 3-2 SIF (b) 3-2 Avb
2011-05-28 28/5 Div IV Stenungsunds IF (b) 1-4 SIF (b) 1-4 Hmf 80'
2011-05-07 7/5 Div IV IF Viken (b) 2-2 IFV (b) 2-2 Avb 85'
2011-04-21 21/4 Div IV Eds FF (b) 2-0 EFF (b) 2-0 Avb
2011-04-16 16/4 Träning Upphärad IS (b) 2-1 UIS (b) 2-1 Avb 75'
2011-04-08 8/4 Träning Järna SK (b) 1-3 JSK (b) 1-3 Avb 45'
2011-03-27 27/3 DM Hogstorps IF (b) 5-4 HIF (b) 5-4 Avb 84'
2011-03-19 19/3 Träning Uddevalla IS (b) 6-1 UIS (b) 6-1 Avb 70'
2011-03-12 12/3 DM Stångenäs AIS (h) 2-4 SAIS (h) 2-4 Vmf 46'
2011-03-05 5/3 Träning TTIF (b) 4-5 TTIF (b) 4-5 Avb 50' (1)
2011-03-02 2/3 DM Hamburgsunds IF (b) 2-1 HIF (b) 2-1 Avb

2010
2010-09-19 19/9 Div IV Henåns IF (b) 4-2 HIF (b) 4-2 Avb 74'
2010-09-11 11/9 Div IV Stenungsunds IF (h) 1-2 SIF (h) 1-2 Avb
2010-08-14 14/8 Div IV Kungshamns IF (b) 0-3 KIF (b) 0-3 Avb 84'
2010-07-31 31/7 Träning D/KFF (h) 1-6 D/KFF (h) 1-6 Avb 40'
2010-04-10 10/4 Träning Glommens IF (b) 4-1 GIF (b) 4-1 Avb 41'46'
2010-03-27 27/3 Träning Svarteborg FK (b) 3-2 SFK (b) 3-2 Avb 67' 1



Är detta du? Vill du att någon ändras eller tas bort?
Tala om det för oss!

Grebbestads IF gratulerar...
Matti Demegård fyller 54 år!
Hipp hipp hurra!
Inga silly-nyheter? Spelare in/ut?
 
Anonym I förrgår 19:04 Till Forumet
Senaste matcherna

Herrsenior A Div II Norra Götaland
2024-06-28 19:30

Kommande matcher

Herrsenior A Distriktsmästerskap
2024-07-24 18:30

IK Oddevold


Huvudpartners 2024


Stjärnpartners 2024


Ungdomssektionens
Guldpartners 2024


Se alla som stödjer GIF

Bli GIF-partner!