21 juni: 181 klara Partners till GIF 2021

Här är en dagsfärsk lista på samtliga partners som är klara inför 2021.

Nya partners idag är Kustens Eltjänst på Tjörn som ÖVRIG PARTNER.


HUVUDPARTNER
Askengren Fastighetsmäklare
Brixly AB
Craft
ICA Nära Grebbestad
ProJob Workwear
Radio Prime
Sparbanken Tanum
Sportshopen
Tedactive
Veckovis
Jan Ericsson

STJÄRNPARTNER
Cleopatra Pizzeria & Restaurant
Devise
Euro Sand
MaCri
Malmbergs
Väster Bygg

PLATINAPARTNER
Happy Price
Quint Reklam
Storm Restaurang & Biograf
TanumStrand

Nedan ser ni en lista på alla övriga partners.

GULDPARTNER
Baker Tilly Strömstad
COOP Grebbestad
Derome Träminuten
Donalda
Grebbestad Färg & Marin
Gustafsson Markiser
HÅJO Allservice, Lysekil
Imatech Marin & Industri AB
JLS Rör i Väst AB
KS Connect AB
Peter Lengrell
RUTAB
Sotarna Strömstad Tanum
Strömstad Tanum Buss
T-sport, Tanum Shoppingcenter

GULD GIF Ungdom
Havstens Fastighetsförvaltning AB
Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän
Stiftelsen Jan Ericsson Minnesfond
Tetra Pak Inventing

SILVERPARTNER
Advokatfirma Staffan Uvabeck
Best El
GB Glace
GBM
Grebbestad Sommarmöbler
Grissle Redovisningskonsult AB
IntBiz Solutions
IOSoft
Kisuma Affärsutveckling
Mattias Landgren Byggplanering
Niklas Nordholm
Q restaurang & bar
Sjögrens i backen
Sotenäs Trä WOODY Tanumshede
Stena Recycling AB
UTEC Uddevalla
Örjans Sten & Kakelsättning AB

SILVER GIF Ungdom
ICA Supermarket Hedemyrs

BRONSPARTNER
Andrésen Skog & Trädgård
Bohus Ekonomi AB
Brofjordens Kem. Konsult AB
Bröderna Brandt Bil AB
Ecis
Elinstallation Väst
Everts Sjöbod
Gendalen Plåtteknik AB
GrebbestadsBo KB
Grebbestad Fjorden
Grebys Restaurant & Hotell
Glory Days Media & west magazine
Havstenssunds Elektriska AB
Idas Bar & Bistro
K. Ekstrand AB
Kapten Viking Restaurang & Pizzeria
Kyrk Invest AB
Luis Båtkapell & Tapetserarverkstad
Möbelmästarna Alves
NorDan
Ohlsonphoto
PAHL Agenturer
Q Security
Roy Johansson, Fjällbacka
Rullebo Bert Karlsson
Severin Recycling AB
Sjöboden Astrid
Tanum Däckcenter
Tanums Bygg & montage
Tanums Containerservice AB
Vasco

BRONS GIF Ungdom
Curator
KompassRosen
RAMBO
Sandhaken AB
Svensk Fastighetsrådgivning

KLUBB 1922
BC Kyltransporter AB
Bohusläns Seniortjänst
Br. Johnsson Bygg & Montage AB
C. Stensson Entreprenad AB
Edlunds Entreprenad AB
Grebbestads Fiskhandel & Sältan Bar
Hencol AB
Karl-Erik Olsson
Lars Larsson
Lars Morin
LH Konsult i Hedekas AB
Mikael Albrektsson AB
Restaurang Hertigen
SD 578 Vikingö AB
Tachris AB
Tanumshede Järn & Färg

ÖVRIGA PARTNER
Abbe & Ossian Thoresson
Barbro & Anders Eklund
Bullarens Stenhuggeri
Byggkonsult Peter Wagersten
Centerpartiet i Tanum
Claes Wijk
ELON Tanum Shoppingcenter
Eva & Roy Edvardsson
Eva-Lisa & Kent Delkvist
Fjällbacka Städservice AB
Fraktkedjan AB
Fyren, Grebbestad
Grebbestad Bryggeri
Grebbestad Handel
Grebbestads Musslor & Ostron AB
Grebbestads Prinsar
Grebbestads Vandrarhem
Grebbestads Värme & Fastighetsservice
Grebbestadsfiskarna
Gunnar Pålsson
Gunnar Wallertz
Gästhamnsbolaget Väst
Göran & Gunilla Olofsson
Göthbergs Kyl & Maskinservice
Hamn & Sjö i Väst
HM Fastighetsservice
IMEK Hanteringssystem AB
Inger Ökshei & Göte Larsson
Kjells Färg & Golv AB
Kjellstorps Entreprenad AB
Kustens Eltjänst på Tjörn
Lena & Torgny Bogärde
Lena Carlsson & Bo Johansson
Lena Ekström & Hans Bjerklinger
Lindas Salong
Lisbeth & Bengt Albrektsson
Malmgren Bil Munkeda
MedQtech AB
Mellqvist Herrfrisering, Lilla Edet
Mirja & Göran Henriksson
Moderaterna i Tanum
Mushroom Hunter, Fjällbacka
Naprapatbygget Tanumshede
Nordholms Ur & Guld
Optiker Jernberg
Ove Olsson
PeO Hedemyr Fastigheter AB
Protoma AB
Restaurang Telegrafen
RG Gloves Sverige
Roland Broberg
Rosa Albrektsson
Saltviks Camping
Sawasdee Thairestaurang Grebbestad
SD 277 Jungman
SD 286 Listerö
SD 341 Sundland
SD 74 Vadskär
Seija & Kenth Söderberg
Skålgropens Kennel
Socialdemokraterna i Tanum
Strömstad Glasmästeri
Strömstad Tanum Trafikskola
Strömstad Tryckeri
Tanum Shoppingcenter
Tanums Gräventreprenad
Taxi Väst, Tanum
Thanat Thai Massage
Ulf Ericsson
Ulla-Kjerstin & Roy Ohlson
Viola & Karins Kök AB

Missade mitt namn på Guldtian, skickade idag kl. 1700, swish.
Ser fram mot 2022.

Div II Norra Götaland
2021-11-28 13:00

YXHULTS IK
0-0

Kumla IP, Kumla
Träningsmatch
2022-02-12 13:00
EDS FF (h)
Sparvallen konstgräs, Tanumshede


 
Inga matcher för de andra lagen den närmaste veckan finns inlagda.