Guldtian slog rekord 64st blev det

Det rasslade till ordentligt dom sista timmarna innan tiden för inlämningen på guldtian gick ut.
Fantastiska 64 st blev det slutliga antalet efter att ett par borttappade lappar kommit till rätta. Nedan ser du listan på vilka som är med och om några dagar lägger vi in hur alla har tippat, vi kommer sedan att radera från listan allt eftersom några åker ut.

1 Kjell Christensson Grebbestad
2 Roy Edvardsson Tanumshede
3 Eva Edvardsson Tanumshede
4 Örjan Olsson Strömstad
5 David Edvardsson Grebbestad
6 Viktor Edvardsson Grebbestad
7 Konrad Dahl Hällevadsholm
8 Lisbeth Albrektsson Grebbestad
9 Bengt Albrektsson Grebbestad
10 Anders Eklund Grebbestad
11 Barbro Eklund Grebbestad
12 Janne & Lillemor Andersson Strömstad
13 Magnus Sörensson Hällevadsholm
14 Peter Svensson Grebbestad
15 Ulrika Mattsson Grebbestad
16 Magnus Broberg Hamburgsund
17 Margareta Eliasson Hamburgsund
18 Peter Noren Grebbestad
19 Elisabeth Hagberg Grebbestad
20 Dennis Norén Grebbestad
21 Conny Karnström Bullaren
22 Svante Pettersson Uddevalla
23 Bengt Widen Tanumshede
24 Emma Hjalmarsson Uddevalla
25 Lars Hjalmarsson Uddevalla
26 Elny Karlsson Grebbestad
27 Elisabeth & Kjell Hansson Strömstad
28 Johan Långström Grebbestad
29 Kent Andersson Grebbestad
30 Tomas Berntsson Strömstad
31 Yngve Berntsson Strömstad
32 Marinne Berntsson Strömstad
33 Per-Erik Hårenberg Ljungby
34 Närhälsan Rehab Mottagning Strömstad
35 Peter Karnström Bullaren
36 Carina Karnström Bullaren
37 Martin Karnström Bullaren
38 Moa Levin Strömstad
39 Calle Mattsson Grebbestad
40 Jan Svensson Tanumshede
41 Bengt Ernmyr Resö
42 Magnus Ivarsson Tanumshede
43 Johannes Arvidsson Tanumshede
44 Jack Olsson Grebbestad
45 Jonas Sandgren Grebbestad
46 Damir Pivodic Grebbestad
47 Oscar Karlsson Grebbestad
48 Klas Johansson Grebbestad
49 Niklas Sålder Grebbestad
50 Nils Gunnarsson Uddevalla
51 Mats Hedström Grebbestad
52 Lars Berntsson Grebbestad
53 Samanthe Jensen Vassviken
54 Lars Karlsson Grebbestad
55 Reinhold Larsson Grebbestad
56 Dennis Augustsson Tanumshede
57 Thomas Carlsson Grebbestad
58 Rickard Söderlund Lysekil
59 Tomas Kristoffersson Tanumshede
60 Morgan Johansson Tanumshede
61 Anette Karlström Grebbestad
62 Rolf Karlström/Lennart Kollin Grebbestad
63. Björn Listad. Grebbestad
64. Simon Reimbert

Christian Mattsson Guldtian 2014 Guldtian drar igång igen!

Arvid och alla andra - Siljevi gäller idag, välkomna !!!

Div II Norra Götaland
2021-10-02 14:00

IK GAUTHIOD
2-4

Sparvallen konstgräs, Tanumshede
Div II Norra Götaland
Om ungefär en timme
IF KARLSTAD FOTBOLLUTVECKLING (CUBK) (h)
Siljevi, Grebbestad

Till liverapporteringen


 
F04-06
Grohed/Ljungskile (h) 3 - 4
Igår 18:30
Sparvallen