Eldsjälar och tidigare spelare

Det är mångs som åren bidragit till Grebbestads IFs verksamhet och framfart på eller vid sidan av planen.

På den här sidan har vi samlat alla som representerat något av GIFs seniorlag sedan mitten av 1930-talet, och många av de ideella krafter som gjort verksamheten möjlig.

Saknar du någon eller har du mer information om någon som finns här? Tala om det för oss!

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWYÅÖ

Abarca, Rafael Abarca, Yoni
Abdultaofik, Ahmed
Adamczyk, Patrik
Albrektsson, Bengt
Albrektsson, Lisbeth
Albrektsson, Mikael
Albrektsson, Rosa
Albrektsson, Stig
Ali, Mohammed
Ali Noor, Abdi Rahman
Ali Noor, Yahye
Alkstrand, Martin
Alm, Lars
Alm, Sten Almén, Niklas
Almqvist, Johnny Alnebratt, Oddvar
Alverstedt, Håkan Amandusson, Mats
Amandusson, Paul
Andersson, Bengt
Andersson, Benny Andersson, Christer
Andersson, Christian
Andersson, Christoffer
Andersson, Daniel (Strömstad)
Andersson, Daniel (Tanum)
Andersson, Dennis
Andersson, Ejnar
Andersson, Ensio
Andersson, Erika
Andersson, Frank (brottaren)
Andersson, Frank (Rabbalshede)
Andersson, Gustav Andersson, Håkan
Andersson, Ingela
Andersson, Joakim
Andersson, Jörgen
Andersson, Kent
Andersson, Lars
Andersson, Lisa
Andersson, Mattias
Andersson, Olle
Andersson, Patric
Andersson, Robert
Andersson, Roger
Andersson, Roy
Andersson, Sebastian
Andersson, Sixten
Andersson, Stefan Andersson, Stig
Andersson, Stig (Uddevalla)
Andersson, Sven
Andersson, Tony Andersson, Tryggve
Andersson, Willner
Andrésen, Joakim (Bullaren)
Andreasson, Erik
Andreasson, Jörgen
Andrésen, Joakim (Gtd)
Antonsson, Jens
Arnott, Kevin Aronsson, Dan
Aronsson, Karl-Gustav Aronsson, Manne
Aronsson, Martin Aronsson, Rune
Arvidsson, Gösta Arvidsson, Stanley
Ashairi, Naweed Amin
Augustin, Bertil
Augustsson, Dennis
Axelsson, Jörgen
Axelsson, Mona
Axelsson, Signe
Axelsson (Utberg), Harry

Fullt ös i Kungshamn, 8-1 till spel- och vinstsugna GIF. Semifinal mot LSK.

Distriktsmästerskap
Igår 19:00

KUNGSHAMNS IF
8-1

Kungshamnsvallen konstgräs, Kungshamn
Div II Norra Götaland
2019-05-25 14:00
IFK ÅMÅL (b)
Örnäsvallen, Åmål


 
HIF/GIF div. 6
IFK Lane lag 2 (b)
2019-05-26 16:00
Lanevallen

F04-06
Hamburgsunds IF (h)
2019-05-28 19:00
Siljevi

GIF/HIF div. 5
IFK Lane (b)
2019-05-25 14:00
Lanevallen

GIF/HIF div. 5
Herrestads AIF lag 2 (b)
2019-05-28 19:00
Undavallen konstgräs