Felix Norén

Solo
27 år
Snickare
Grebbestads IF

Debuterade 2008 i a-laget som 14-åring.
Har sedan säsongen 2009, då han blev 15 år, spelat minst 20 matcher/säsong i A-laget.

Mottagare av Benny Svensson Pris till Träningsflitigaste 2017, deltog i alla 121 av 121 träningar.

Efter säsongen 2018 flyttar Felix till Stockholm och har därmed spelat klart för Grebbestad, för närvarande men ...

2017 Grebbestads IFs Mattssons Pris
Från ett lite tyngre 2016 kom han tillbaka starkt 2017. Han spelade alla 26 matcherna, 90 minuter i varje match. Till detta skall läggas att han tränat samtliga 121 träningspass. Detta stämmer väl in på samtliga kriterier för vinnaren av Mattssons pris 2017.
2012 Grebbestads IFs Mattssons Pris
Årets vinnare har växt ut till en bjässe i försvaret. Med sin snabbhet och styrka är han en tillgång även i anfallsspelet Han har varit jämn och stabil hela säsongen och spelat alla 22 matcherna. En värdig vinnare av MATTSSON PRISET 2012

180203 Träning IK Gauthiod (h) 3-2 Vb 82:e
180210 Träning IFK Uddevalla (h) 2-1 Vb 46:e
180217 Träning FC Trollhättan (b) 2-2 Avb 77:e
180303 Träning Vänersborgs FK (b) 4-3 Vb 60:e
180306 Träning Örgryte IS (b) 1-3 Avb
180310 Träning Torslanda IK (b) 2-1 Vb
180313 DM Skärhamns IK (b) 8-0 Mb
180317 Träning Kvik Halden FK, Norge (b) 1-1 Mb
180330 Träning Ljungskile SK (h) 0-0 Vb
180407 Div I Oskarshamns AIK (h) 1-2 Vb
180414 Div I Torns IF (b) 1-2 Vb
180421 Div I FK Karlskrona (h) 0-2 Vb
180428 Div I Lunds BK (b) 2-2 Avb
180506 Div I Ängelholms FF (h) 2-1 Avb
180510 Div I Utsiktens BK (b) 0-3 Avb
180518 Div I Tvååkers IF (h) 0-1 Vb 86:e
180523 DM Henåns IF (b) 4-0 Avb 46:e
180527 Div I Mjällby AIF (b) 2-3 Avb
180602 Div I Skövde AIK (h) 1-2 Vb 87:e
180606 Div I IK Oddevold (b) 1-1 Avb
180609 Div I Åtvidabergs FF (h) 3-1 Avb
180617 Div I Ljungskile SK (b) 0-2 Avb
180624 Div I Kristianstad FC (h) 3-1 Avb
180630 Div I Husqvarna FF (h) 1-2 Avb
180706 Div I Eskilsminne IF (b) 2-1 Avb
180713 Div I IK Oddevold (h) 1-1 Avb 78:e
180719 Div I Åtvidabergs FF (b) 1-3 Avb
180814 DM Stenungsunds IF (b) 1-0 Avb 74:e
180818 Div I Lunds BK (h) 2-1 Avb
180826 Div I Ängelholms FF (b) 1-2 Avb 33:e
180915 Div I Ljungskile SK (h) 1-2 Avb
180923 Div I FK Karlskrona (b) 1-1 Avb
180929 Div I Skövde AIK (b) 0-3 Avb
181006 Div I Torns IF (h) 2-2 Avb 87:e
181013 Div I Tvååkers IF (b) 1-2 Avb
181027 Div I Mjällby AIF (h) 3-2 Avb
181103 Div I Utsiktens BK (h) 4-1 Avb
170218 DM Lysekils AIK (b) 5-0 Cmf
170222 DM Hamburgsunds IF (h) 9-0 Mb
170225 Träning Kråkeröy IL, Norge (b) 1-1 Mb
170304 Träning Östsiden IL, Norge (b) 1-3 Mb
170311 Träning Trollhättans BOIS (h) 3-0 Mb
170315 Träning IK Svane (h) 3-1 Cmf
170322 DM Stångenäs AIS (b) 13-0 Cmf
170325 Träning Spånga IS FK (b) 2-2 Mb 80:e
170331 Träning Torslanda IK (b) 2-0 Vb
170408 Div II Karlstad BK (h) 1-1 Vb
170414 Div II Vänersborgs FK (b) 0-0 Vb
170422 Div II Nordvärmlands FF (h) 2-0 Vb
170501 Div II FC Trollhättan (b) 5-0 Vb 2 assist
170505 Div II IFK Uddevalla (h) 1-0 Vb
170509 DM Kungshamns IF (h) 1-0 Vb
170513 Div II Vårgårda IK (b) 3-1 Vb
170520 Div II FBK Karlstad (b) 1-0 Vb
170524 Div II Vänersborgs IF (h) 3-1 Vb 1 assist
170528 Div II Lerums IS (b) 1-2 Vb
170602 Div II Lidköpings FK (h) 4-1 Vb
170610 Div II Skoftebyns IF (b) 1-0 Vb
170616 Div II Stenungsunds IF (h) 2-0 Vb 1 mål
170626 Div II IK Gauthiod (b) 1-0 Vb
170701 Div II Vänersborgs FK (h) 1-0 Vb
170722 Träning IK Kongahälla (h) 11-0 Vb 1 assist 46:e
170724 DM IFK Uddevalla (b) 2-4 Vb
170729 Div II Karlstad BK (b) 0-0 Vb
170805 Div II Nordvärmlands FF (b) 0-0 Vb
170812 Div II FC Trollhättan (h) 3-2 Vb
170818 Div II IFK Uddevalla (b) 3-1 Vb
170826 Div II Vårgårda IK (h) 3-0 Vb
170902 Div II FBK Karlstad (h) 7-1 Vb 1 mål
170908 Div II Vänersborgs IF (b) 1-2 Vb
170916 Div II Lidköpings FK (b) 3-1 Vb
170923 Div II Lerums IS (h) 1-0 Vb
170930 Div II IK Gauthiod (h) 3-4 Vb
171007 Div II Stenungsunds IF (b) 0-0 Vb
171015 Div II Skoftebyns IF (h) 1-0 Vb
160213 Träning Kråkeröy IL, Norge (h) 2-0 Vb
160220 Träning Vänersborgs IF (h) 2-0 Vb 1 assist
160224 Träning IK Svane (h) 2-1 Vb 46:e
83:e
160227 DM Skärhamns IK (b) 5-0 Vb 1 assist
160307 Träning Stenungsunds IF (b) 2-0 Vb
160312 Träning Gunnilse IS (b) 4-5 Vb 86:e
160320 DM IK Oddevold (b) 2-0 Vb
160325 Träning Sarpsborg FK, Norge (h) 9-1 Vb 72:e
160401 Träning Torslanda IK (b) 1-2 Vb
160409 Div II Lidköpings FK (b) 0-1 Vb
160416 Div II Gunnilse IS (h) 3-3 Vb
160422 Div II Skövde AIK (b) 4-2 Avb
160429 Div II IK Gauthiod (h) 4-1 Avb
160505 Div II Rynninge IK (h) 1-0 Avb 46:e
160508 Div II IFK Kumla (b) 1-4 Vb
160513 Div II Vänersborgs FK (h) 0-3 Vb
160518 DM Stångenäs AIS (b) 7-0 Vb
160521 Div II Kortedala IF (b) 1-1 Vb
160528 Div II Karlstad BK (h) 0-3 Vb
160602 Div II Stenungsunds IF (b) 0-2 Vb
160611 Div II Skoftebyns IF (h) 0-2 Vb
160615 Sv. Cupen Qviding FIF (h) 3-1 Vb
160618 Div II Örebro Syrianska IF (b) 2-3 Vb
160623 Div II IFK Uddevalla (h) 1-2 Vb
160629 Div II Gunnilse IS (b) 2-1 Avb 81:e
160723 Träning Vårgårda IK (h) 3-1 Vb
160729 Div II Lidköpings FK (h) 2-0 Vb
160803 DM IK Oddevold (h) 1-3 Vb
160806 Div II Skövde AIK (h) 1-0 Avb 87:e
160812 Div II IK Gauthiod (b) 3-2 Avb 81:e
160820 Div II Rynninge IK (b) 2-1 Vb
160824 Sv. Cupen Kalmar FF (h) 0-3 Avb 63:e
160827 Div II IFK Kumla (h) 3-2 Avb
160903 Div II Vänersborgs FK (b) 4-3 Avb 52:e
160910 Div II Kortedala IF (h) 4-0 Avb
150207 Träning Munkedals IF (h) 6-0 Vb
150214 Träning Selbak TIF (b) 3-1 Vb 77:e
150221 Träning IL Borgar, Norge (h) 5-3 Vb 1 assist
150224 Träning IK Svane (b) 6-1 Avb 56:e
150228 Träning Kråkeröy IL, Norge (b) 0-4 Vb
150305 Träning Kungshamns IF (b) 6-0 Hb 1 mål
150309 Träning IK Oddevold (b) 1-3 Vb
150314 Träning Gunnilse IS (b) 1-4 Vb
150316 DM Skärhamns IK (b) 4-0 Avb 46:e
150319 Träning Assyriska BK (b) 2-4 Vb
150323 Träning Österlen FF (b) 4-3 Vb
150403 Träning Melleruds IF (h) 2-0 Hb 1 assist 85:e
150411 Div II Lidköpings FK (h) 1-1 Vb
150418 Div II Rynninge IK (b) 6-2 Vb
150424 Div II Karlstad BK (h) 0-0 Vb
150501 Div II Nordvärmlands FF (b) 3-3 Vb
150505 DM Herrestad AIF (b) 1-0 Vb 75:e
150509 Div II Karlslunds IF HFK (h) 2-1 Vb
150513 Div II IFK Skövde FK (b) 3-1 Vb
150516 Div II Tibro AIK FK (h) 2-1 Vb
150524 Div II FC Trollhättan (b) 0-2 Vb
150528 Div II Vänersborgs FK (h) 2-0 Vb 9:e
150618 Div II Skövde AIK (b) 2-5 Vb 65:e
150627 Div II Rynninge IK (h) 3-1 Vb
150701 Div II Lidköpings FK (b) 2-3 Vmf 69:e
150724 Träning Gunnilse IS (h) 3-1 Vb 63:e
71:e
150801 Div II Karlstad BK (b) 2-3 Vb
150803 Träning IFK Strömstad (b) 6-1 Hb 59:e
150808 Div II Nordvärmlands FF (h) 4-0 Vb
150815 Div II Karlslunds IF HFK (b) 3-2 Vb
150819 DM IK Oddevold (h) 4-0 Vb
150822 Div II IFK Skövde FK (h) 3-1 Vb
150829 Div II Tibro AIK FK (b) 7-0 Vb
150901 DM IFK Uddevalla (h) 2-0 Vb
150905 Div II FC Trollhättan (h) 4-1 Vb 66:e
150926 Div II Skövde AIK (h) 1-0 Vb
151003 Div II IFK Uddevalla (b) 1-0 Vb
151010 Div II IK Gauthiod (h) 3-2 Vb
140205 Träning Östsiden IL, Norge (h) 2-2 Vb
140215 DM IK Svane (h) 5-1 Vb 68:e
140218 Träning Kungshamns IF (h) 6-1 Avb
140223 Träning IFK Göteborg U19 (b) 2-2 Hb
140226 DM Ödsmåls IK (b) 2-2 Vb
140301 Träning Stångenäs AIS (h) 4-0 Vb 1 mål 72:e
75:e
140308 Träning Kråkeröy IL, Norge (h) 2-0 Vb 1 mål
140309 DM Groheds IF (h) 5-0 Vmf 2 mål 67:e
140315 Träning Gunnilse IS (b) 5-2 Vb 1 mål
140322 Träning IK Oddevold (b) 0-2 Vb
140405 Träning IFK Uddevalla (b) 1-4 Vb 77:e
82:e
140412 Div II Lidköpings FK (b) 0-1 Vb
140418 Div II IF Karlstad Fotbollutveckling (CUBK) (h) 0-1 Vb 46:e
140426 Div II Lerums IS (b) 3-2 Vb
140501 Div II Lärje-Angereds IF (h) 3-1 Vb
140505 Div II Stenungsunds IF (h) 5-1 Vb
140507 DM IFK Valla (b) 1-2 Avb 46:e
140510 Div II IFK Ölme (b) 1-0 Vb
140517 Div II Ytterby IS (h) 3-4 Vb
140524 Div II IK Gauthiod (b) 3-2 Vb
140528 Div II Karlstad BK (h) 1-0 Vb
140601 Div II Tibro AIK FK (b) 3-5 Vb 1 assist
140609 Div II Torslanda IK (h) 4-1 Vb 1 assist
140614 Div II Nordvärmlands FF (b) 0-0 Vb
140618 Div II IFK Åmål (h) 3-1 Vb 1 assist
140628 Div II IF Karlstad Fotbollutveckling (CUBK) (b) 0-1 Vb
140718 Träning Vänersborgs FK (h) 3-1 Vb 58:e
140722 Träning IFK Uddevalla U-19 (h) 12-1 Vb 2 assist
140729 Div II Lidköpings FK (h) 2-1 Vb
140802 Div II Lerums IS (h) 2-2 Vb 46:e
140806 Sv. Cupen Utsiktens BK (h) 0-1 Vb
140812 Div II Lärje-Angereds IF (b) 2-1 Vb
140823 Div II IFK Ölme (h) 2-3 Vb
140829 Div II Ytterby IS (b) 1-5 Vb
140906 Div II IK Gauthiod (h) 1-0 Vb
140913 Div II Tibro AIK FK (h) 1-2 Vb
140920 Div II Karlstad BK (b) 1-3 Vb
140927 Div II IFK Åmål (b) 3-1 Vb
141004 Div II Nordvärmlands FF (h) 3-4 Vb
141011 Div II Torslanda IK (b) 2-0 Vb
130216 Träning Ödsmåls IK (h) 4-0 Vb 2 mål
130223 Träning Kungshamns IF (h) 0-0 Vb
130303 DM Hamburgsunds IF (h) 7-0 Vb 63:e
130309 Träning Herrestad AIF (h) 2-0 Vb
130316 DM Svarteborg FK (b) 5-3 Vb
130319 Träning IFK Uddevalla (h) 3-3 Vb
130326 Träning IFK Åmål (b) 2-1 Vb
130328 Träning Eds FF (h) 4-3 Vb 46:e
130406 Träning Lisleby FK, Norge (h) 5-2 Vb 1 mål
130413 Div III Skoftebyns IF (h) 3-1 Vb 1 assist
130420 Div III Ahlafors IF (b) 2-0 Vb
130427 Div III Älvsborg FF (h) 0-2 Vb
130503 Div III Edet FK (b) 1-1 Vb
130506 DM Stala IF (h) 3-1 Avb
130509 Div III Melleruds IF (h) 6-2 Vb 1 mål
130518 Div III Gunnilse IS (b) 1-0 Vb
130525 Div III Stenungsunds IF (h) 1-2 Vb
130601 Div III Västra Frölunda IF (b) 2-1 Vb
130606 Div III Stångenäs AIS (b) 4-1 Vb
130615 Div III Vänersborgs IF (h) 1-1 Mb
130619 Div III Kärra KIF (b) 4-1 Vb
130629 Div III Kärra KIF (h) 5-0 Vb
130727 Träning Gunnilse IS (h) 3-2 Vb
130730 DM IFK Lane (b) 4-1 Vb 46:e
130809 Div III Vänersborgs IF (b) 3-0 Vb
130814 Div III Stångenäs AIS (h) 0-0 Vb
130817 Div III Västra Frölunda IF (h) 1-1 Vb 1 assist
130824 Div III Stenungsunds IF (b) 2-1 Vb
130831 Div III Gunnilse IS (h) 2-3 Avb
130907 Div III Melleruds IF (b) 3-0 Vb 75:e
130914 Div III Edet FK (h) 5-2 Vb
130921 Div III Älvsborg FF (b) 4-1 Vb
130928 Div III Ahlafors IF (h) 3-0 Vb 1 mål
131006 Div III Skoftebyns IF (b) 3-2 Vb
131219 Träning IK Oddevold (b) 3-4 Hb 88:e
120204 Träning Idds FK (h) 3-1 Hb
120218 Träning IFK Uddevalla U-19 (b) 2-1 Mb
120225 Träning IK Oddevold Junior (b) 4-0 Hmf 1 assist
120303 DM Henåns IF (h) 2-1 Hmf 1 assist
120310 Träning Hogstorps IF (b) 5-0 Hmf 2 mål
120317 DM Svenshögens SK (b) 6-2 Hmf 2 mål 3 assist
120324 Träning Tistedalen T&IF, Norge (b) 3-2 Hmf 1 mål 1 assist 46:e
75:e
120331 DM IFK Lane (h) 5-1 Hmf 1 assist 79:e
120405 Träning Lysekils FF (b) 8-0 Avb 1 assist 19:e
22:e
46:e
120409 Träning Stångenäs AIS (b) 2-3 Hmf 83:e
120422 Div IV Vallens IF (b) 4-2 Hmf 1 mål
120428 Div IV Kungshamns IF (h) 1-3 Hmf 76:e
120504 Div IV Uddevalla IS (b) 1-1 Hmf 1 assist
120512 Div IV Eds FF (h) 7-0 Vmf 1 mål 1 assist 64:e
75:e
120516 Div IV Högsäters GF (b) 8-0 Vmf 1 assist 57:e
67:e
120526 Div IV Skärhamns IK (h) 0-1 Vmf 63:e
71:e
120602 Div IV Svarteborg FK (b) 1-3 Vmf
120608 Div IV IFK Lane (h) 3-1 Vb
120616 Div IV Stångenäs AIS (b) 0-0 Vb
120620 Div IV Åsebro IF (h) 4-1 Vb 38:e
46:e
120626 Div IV IF Viken (b) 4-1 Vb 1 mål
120630 Div IV IF Viken (h) 6-0 Vb
120703 DM IFK Strömstad (b) 4-1 Vb 2 assist
120728 Träning Alingsås IF (h) 1-3 Vb
120731 DM Stenungsunds IF (h) 0-1 Vb
120804 Träning Älvsborg FF (h) 1-4 Mb
120810 Div IV Åsebro IF (b) 5-2 Vb 1 assist
120815 Div IV Stångenäs AIS (h) 2-0 Vb 1 assist
120819 Div IV IFK Lane (b) 3-1 Vb
120825 Div IV Svarteborg FK (h) 5-3 Hb
120901 Div IV Skärhamns IK (b) 8-0 Vb
120908 Div IV Högsäters GF (h) 10-1 Vb 1 assist
120915 Div IV Eds FF (b) 2-0 Vb
120922 Div IV Uddevalla IS (h) 2-2 Vb
120930 Div IV Kungshamns IF (b) 1-1 Vb
121006 Div IV Vallens IF (h) 1-1 Vb
121208 Träning IFK Uddevalla (h) 4-2 Vb 1 assist
110302 DM Hamburgsunds IF (b) 2-1 Hb 1 assist
110305 Träning Tistedalen T&IF, Norge (b) 4-5 Hb
110312 DM Stångenäs AIS (h) 2-4 Mb
110319 Träning Uddevalla IS (b) 6-1 Hb
110323 Träning Stigens IF (h) 0-0 Hb
110327 DM Hogstorps IF (b) 5-4 Hb
110402 Träning Berg IL, Norge (b) 5-1 Hb
110408 Träning Järna SK (b) 1-3 Hb
110416 Träning Upphärad IS (b) 2-1 Hb 1 assist 80:e
110421 Div IV Eds FF (b) 2-0 Hb
110429 Div IV Stångenäs AIS (h) 1-1 Hb
110507 Div IV IF Viken (b) 2-2 Hb
110514 Div IV IFK Lane (h) 1-2 Hb
110521 Div IV Vallens IF (b) 1-2 Hb 33:e
34:e
110528 Div IV Stenungsunds IF (b) 1-4 Hb
110601 Div IV IFK Strömstad (h) 3-1 Hb
110610 Div IV Stigens IF (b) 3-2 Hb
110618 Div IV Åsebro IF (h) 2-3 Hb
110622 Div IV Kungshamns IF (b) 5-1 Hb
110629 Div IV Kungshamns IF (h) 1-1 Hb
110723 Träning GIF A-lag 1992 (h) 7-2 Hb 1 assist 20:e
21:e
110730 Träning Dalen/Krokslätts FF (h) 3-5 Hb
110803 Träning Lysekils FF (h) 6-0 Hb 74:e
78:e
110808 Div IV Åsebro IF (b) 4-2 Hb
110813 Div IV Stigens IF (h) 4-0 Hb
110817 Div IV IFK Strömstad (b) 0-1 Hb
110820 Div IV Stenungsunds IF (h) 3-4 Hb
110827 Div IV Vallens IF (h) 0-1 Hb
110902 Div IV IFK Lane (b) 3-2 Hb
110910 Div IV IF Viken (h) 2-3 Hb
110918 Div IV Stångenäs AIS (b) 2-2 Hb
110924 Div IV Eds FF (h) 0-0 Hb
100227 Träning IFK Uddevalla P-93 (b) 3-2 Hb 1 mål
100313 Träning Tistedalen T&IF, Norge (b) 2-1 Hb
100320 Träning Stångenäs AIS (b) 3-1 Hb
100327 Träning Svarteborg FK (b) 3-2 Hb 46:e
65:e
100402 Träning Herrestad AIF (b) 1-3 Hmf
100410 Träning Glommen IF (b) 4-1 Hb
100416 Div IV Ödsmåls IK (h) 6-1 Hb
100423 Div IV Eds FF (b) 0-1 Hb
100501 Div IV Stigens IF (h) 4-1 Hb
100508 Div IV IFK Strömstad (b) 0-1 Hb
100513 Div IV Kungshamns IF (h) 0-1 Hb
100521 Div IV Myckleby IK (b) 4-3 Avb 1:e
82:e
100528 Div IV IFK Åmål (b) 1-6 Hb 80:e
100604 Div IV Lysekils FF (h) 3-2 Hb
100606 Träning IFK Göteborg (h) 0-4 Hb
100609 Div IV Stenungsunds IF (b) 0-0 Hb
100615 Div IV Henåns IF (h) 2-2 Hb
100619 Div IV Vallens IF (b) 1-1 Hb
100628 Div IV Ödsmåls IK (b) 5-0 Hb
100701 Div IV Eds FF (h) 2-1 Hb
100727 Träning Stryn TIL, Norge (h) 6-5 Hb 1 assist
100731 Träning Dalen/Krokslätts FF (h) 1-6 Hb
100804 Div IV Stigens IF (b) 0-1 Hb
100814 Div IV Kungshamns IF (b) 0-3 Hb
100821 Div IV Myckleby IK (h) 7-1 Hb 40:e
67:e
76:e
82:e
100828 Div IV IFK Åmål (h) 1-6 Mb
100904 Div IV Lysekils FF (b) 7-2 Hb 1 assist
100911 Div IV Stenungsunds IF (h) 1-2 Mb
100919 Div IV Henåns IF (b) 4-2 Hb 68:e
100925 Div IV Vallens IF (h) 0-2 Avb 1:e
090228 Träning Berg IL, Norge (b) 2-3 Mb
090307 Träning Gresvik IF, Norge (b) 2-1 Mb
090317 Träning Kungshamns IF (h) 2-3 Mb
090321 Träning Uddevalla IS (b) 1-1 Mb
090328 Träning Kvik Halden FK, Norge (b) 0-3 Mb
090404 Träning Tistedalen T&IF, Norge (b) 1-5 Mb
090410 Träning Stångenäs AIS (h) 0-2 Mb
090419 Div IV Eds FF (h) 0-4 Mb
090425 Div IV Smögens IF (b) 4-2 Avb 38:e
090501 Div IV Håfreströms IF (h) 4-1 Hb
090508 Div IV IFK Uddevalla (b) 2-2 Hb
090515 Div IV IFK Strömstad (h) 2-3 Hb
090520 Div IV Stenungsunds IF (b) 1-2 Hb
090529 Div IV Henåns IF (b) 0-2 Hb
090605 Div IV Lysekils FF (h) 3-2 Hb 45:e
090623 Div IV Vallens IF (h) 1-4 Hb 56:e
090627 Div IV Hogstorps IF (b) 3-6 Hb
090701 Div IV Eds FF (b) 1-2 Mb
090801 Träning Halvorstorp IS (h) 3-2 Mb
090807 Div IV Smögens IF (h) 3-1 Hb
090812 Div IV Håfreströms IF (b) 3-2 Avb 55:e
090821 Div IV IFK Strömstad (b) 1-4 Mb
090829 Div IV Stenungsunds IF (h) 1-3 Vb
090905 Div IV Henåns IF (h) 3-1 Hb
090912 Div IV Lysekils FF (b) 2-3 Hb 85:e
86:e
090920 Div IV IFK Åmål (h) 3-2 Hb
090926 Div IV Vallens IF (b) 2-2 Hb 46:e
091004 Div IV Hogstorps IF (h) 3-1 Hb
080308 Träning Smögens IF (h) 1-5 Hb 46:e
080409 Träning Kungshamns IF (h) 1-3 Avb
080524 Div IV Lysekils FF (b) 1-1 Avb

2008901080
200923020030
201024121031
201125120051
201226422341
201321221200
201426225012
201523121021
201623017060
201726226200
20181418061
Totalt240142027387

Update 16/8: GIFs spelarstatistik efter 2017-års säsong
Kvartett förlänger med Grebbestad!
#2 Felix Norén klar för 2017
Fotbollsabstinens
Kvintett förlängde med Grebbestad!
Släkthistoria del 4: 3 generationer Norén i GIF
# 2 Felix Norén
Sjunde raka för Grebbestad - uppdaterad



2018

Inför Karlskrona-G...

Ängelholm-Grebbest...

Ängelholm-Grebbest...





VFK- GIF, 6-4, slut. Helt galen match enligt FB-rapportören !

Div II Norra Götaland
2020-09-18 19:00

VÄNERSBORGS FK
4-6

Vänersvallen, Vänersborg
Div II Norra Götaland
2020-09-26 14:00
IK ODDEVOLD (h)
Siljevi, Grebbestad


 
HIF-GIF 2 div 7
Torp GOIF (h)
2020-09-27 14:00
Sundvallen

HIF-GIF div. 6
Bullarens GOIF (b)
2020-09-26 13:00
Kvännevi

FELINLAGT
Eds FS (b)
2020-09-27 12:00
Bergslätt IP

P04/05
Melleruds IF (b) 3 - 6
Igår 12:00
Rådavallen

P04/05
IFK Uddevalla (b)
I övermorgon 18:00
Rimnersvallen konstgräs

P06
IFK Uddevalla Blå (b)
Igår 16:00
Kamratgården

P06
Herrestads AIF (b)
2020-09-26 13:00
Undavallen

P06
Lysekils AIK 1 (h)
2020-09-27 16:00
Fjällbacka IP

F04-06
Eds FF (b)
2020-09-27 12:00
Bergslätt IP