33st Guldtior blev det

33st guldtior är inlämnade (blev påmind om ytterligare ett sms) och finns i listan nedan. det innebär att 49:50:-/mål kommer att läggas i den slutliga vinstsumman. Ni som lämnat in får gärna kontrellera i listan så att inget fel har gjorts i inrapporteringen. Lite anmärkninsvärt är att den som tror minst på oss är Johan Långström så det är bara att hoppas att han är utslagen redan innan uppehållet.

(gjorda mål först)
1 Kenneth Eriksson Grebbestad 47 27
2 Conny Karnström Bullaren 39 51
3 Peter Svensson Grebbestad 56 44
4 Anders Eklund Grebbestad 52 43
5 Svante Pettersson Munkedal 47 38
6 Per-Erik Hårenberg Ljungby 55 35
7 Hans Eriksson Kämpersvik 45 49
8 Magnus Hegeland Dingle 40 40
9 Magnus Broberg Hamburgsund 55 44
10 Margareta Eliasson Hamburgsund 54 46
11 Lars-Åke Winblad Munkedal 52 32
12 Barbro Eklund Grebbestad 56 36
13 Anngret Andreasson Munkedal 57 43
14 Lars-Erik Andreasson Munkedal 54 42
15 Johan Långström Grebbestad 39 33
16 Lars-Inge Kristoffersson Tanumshede 53 41
17 Anette Karlström/Lennart Kollin Grebbestad 46 43
18 Kent Andersson Grebbestad 48 43
19 Thomas Carlsson Grebbestad 46 39
20 David Edvardsson Grebbestad 55 42
21 Henrik Edvardsson Grebbestad 52 42
22 Morgan Johansson Tanumshede 53 35
23 Åsa Ydal Grebbestad 52 38
24 Tomas Kristoffersson Tanumshede 40 41
25 Lisbeth Albrektsson Grebbestad 47 41
26 Bengt Albrektsson Grebbestad 52 38
27 Peter Noren Grebbestad 48 38
28 Elisabeth Hagberg Grebbestad 56 39
29 Björn Ydal Grebbestad 40 35
30 Calle Mattsson Grebbestad 49 59
31 Eric Ohlsson Hakenäset 59 30
32 Henrik Jonsson Ed 66 37
33 Karin Hegeland Uddevalla 58 46


Sorterad lista efter gjorda mål

15 Johan Långström Grebbestad 39 33
2 Conny Karnström Bullaren 39 51
29 Björn Ydal Grebbestad 40 35
8 Magnus Hegeland Dingle 40 40
24 Tomas Kristoffersson Tanumshede 40 41
7 Hans Eriksson Kämpersvik 45 49
19 Thomas Carlsson Grebbestad 46 39
17 Anette Karlström/Lennart Kollin Grebbestad 46 43
1 Kenneth Eriksson Grebbestad 47 27
5 Svante Pettersson Munkedal 47 38
25 Lisbeth Albrektsson Grebbestad 47 41
27 Peter Noren Grebbestad 48 38
18 Kent Andersson Grebbestad 48 43
30 Calle Mattsson Grebbestad 49 59
11 Lars-Åke Winblad Munkedal 52 32
23 Åsa Ydal Grebbestad 52 38
26 Bengt Albrektsson Grebbestad 52 38
21 Henrik Edvardsson Grebbestad 52 42
4 Anders Eklund Grebbestad 52 43
22 Morgan Johansson Tanumshede 53 35
16 Lars-Inge Kristoffersson Tanumshede 53 41
14 Lars-Erik Andreasson Munkedal 54 42
10 Margareta Eliasson Hamburgsund 54 46
6 Per-Erik Hårenberg Ljungby 55 35
20 David Edvardsson Grebbestad 55 42
9 Magnus Broberg Hamburgsund 55 44
12 Barbro Eklund Grebbestad 56 36
28 Elisabeth Hagberg Grebbestad 56 39
3 Peter Svensson Grebbestad 56 44
33 Karin Hegeland Uddevalla 58 46
31 Eric Ohlsson Hakenäset 59 30
32 Henrik Jonsson Ed 66 37

Grattis Tobias Carlsson till priset som Sveriges bästa back i div. 2! Mycket välförtjänt!

Div II Norra Götaland
2017-10-15 15:00

SKOFTEBYNS IF
1-0

Sparvallen konstgräs, Tanumshede
Träningsmatch
2018-02-03 13:00
IK GAUTHIOD (h)
Sparvallen konstgräs, Tanumshede


 
Inga matcher för de andra lagen den närmaste veckan finns inlagda.