Andralaget 2018

Spelar i div. 5 Bohusserien

Ledare:
Björn Berntsson, Håkan Hansson, Martin Kallin och Peter Karlsson.

Tränar ihop med P15/17.

Titta här på resultat och tabell från seriespelet.



Spelschema
2018-02-09 19:00 IFK Strömstad, träning (b) 0-5 Strömsvallen konstgräs
2018-04-08 17:00 Bovall/Hunnebo, träning (h) 4-2 Sparvallen konstgräs, Tanumshede
2018-04-14 15:00 Svarteborg FK (b) 3-4 Sparplan konstgräs, Hällevadsholm
2018-04-22 16:00 Skärhamns IK (h) 5-4 Sparvallen konstgräs, Tanumshede
2018-05-01 16:00 Vallens IF (b) 1-1 Stora Höga IP konstgräs
2018-05-11 19:00 Kungshamns IF (b) 1-3 Kungshamnsvallen konstgräs
2018-05-19 14:00 Stångenäs AIS (b) 1-1 Tuntorpsvallen
2018-05-25 19:00 Rosseröds IK (h) 0-2 Siljevi
2018-06-05 19:00 IFK Lane (b) 4-3 Lanevallen
2018-06-10 16:00 Hogstorps IF (h) 10-0 Siljevi
2018-06-16 15:00 Gilleby IF (b) 0-3 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-06-19 19:30 IFK Strömstad (h) 6-1 Siljevi
2018-06-26 19:00 Svarteborg FK (h) 5-0 Siljevi
2018-07-02 19:00 Skärhamns IK (b) 1-5 Tjörns Sparbank Arena konstgräs
2018-07-29 18:00 IFK Osby U19, träning (h) 2-2 Sälvik, Fjällbacka
2018-08-12 16:00 Vallens IF (h) 2-0 Sälvik, Fjällbacka
2018-08-24 18:30 Kungshamns IF (h) 2-8 Siljevi
2018-09-02 15:00 Stångenäs AIS (h) 1-1 Siljevi
2018-09-09 13:00 Rosseröds IK (b) 2-4 Hedevallen
2018-09-14 19:00 IFK Lane (h) 2-2 Sparvallen konstgräs, Tanumshede
2018-09-22 14:00 Hogstorps IF (b) 2-2 Bräckevallen
2018-09-30 14:00 Gilleby IF (h) 2-2 Sparvallen konstgräs, Tanumshede
2018-10-07 14:00 IFK Strömstad (b) 1-2 Strömsvallen

h = hemmaplan
b = bortaplan
n = neutral plan


Vilket nummer vann på 50/50-lotteriet idag?

Div II Norra Götaland
Idag 14:00

IK ODDEVOLD
2-3

Siljevi, Grebbestad
Div II Norra Götaland
2020-10-03 14:00
NORDVÄRMLANDS FF (h)
Siljevi, Grebbestad


 
HIF-GIF 2 div 7
Torp GOIF (h)
Imorgon 14:00
Sundvallen

HIF-GIF div. 6
Bullarens GOIF (b) 1 - 2
Idag 11:00
Kvännevi

FELINLAGT
Eds FS (b)
Imorgon 12:00
Bergslätt IP

P04/05
Färgelanda-Hedekas (h)
I övermorgon 19:00
Sparvallen konstgräs

P04/05
IFK Strömstad (h)
2020-10-02 18:30
Sparvallen konstgräs

P06
Herrestads AIF (b) 2 - 3
Idag 13:00
Undavallen

P06
Lysekils AIK 1 (h)
Imorgon 16:00
Fjällbacka IP

P06
IFK Strömstad (b)
2020-09-29 18:30
Strömsvallen

F04-06
Eds FF (b)
Imorgon 12:00
Bergslätt IP